RAZ i DWA …

PRZYKŁADOWY PROJEKT   |   KONTAKT   

 

RAZ i DWA …  Salon + kuchnia ?  Kuchnia + łazienka ?  Łazienka + sypialnia ?  Projekt na Twoje potrzeby. W sam raz na początek …

Salon, kuchnia, łazienka, pokój dziecka, gabinet, garderoba, każde  pomieszczenie w domu może potrzebować profesjonalnej uwagi.

W CENIE otrzymujesz PROJEKT PODSTAWOWY, z którym bezpiecznie przeprowadzisz aranżację swojego wnętrza. PROJEKT PODSTAWOWY to nasz autorski pomysł, który oprócz rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych zawiera pełną listę materiałów wykończeniowych, listę mebli, dobór oświetlenia, wyposażenia istotnego dla prawidłowej realizacji projektu, z informacją gdzie szukać wybranych artykułów oraz jak decydować o ewentualnych zamiennikach. PROJEKT PODSTAWOWY to świetne narzędzie do uzyskania naszego wsparcia w czasie zakupów i realizacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jak to działa?  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty poniżej.

PROJEKT PODSTAWOWY już wielu naszym Klientom pomógł przejść przez remont lub prace wykończeniowe z poczuciem bezpieczeństwa, jak również pewności decyzji i wyborów dokonanych spośród bardzo wielu ofert dostępnych na rynku. I co najważniejsze efektywnie porozumieć się z wykonawcą!

PROJEKT PODSTAWOWY to kompletna i ekonomiczna oferta. Niemniej przygotowaliśmy pakiet usług, z których można skorzystać w zależności od potrzeb. Skomponuj swój projekt RAZ i DWA z trzech składników. Dodaj wizualizacje, lub nasze wsparcie w czasie realizacji, lub pozostań przy projekcie podstawowym. Każda opcja gwarantuje, że świadomie przejdziesz przez transformację swojego wnętrza!

 

Masz wątpliwości jak  najlepiej wybrać? Przyjrzyj się ofercie sprawdzonej przez naszych klientów i zadzwoń po swoją indywidualną ofertę.