O NAS

Wizjonerski sposób patrzenia na przestrzeń, profesjonalizm i maksymalne wykorzystanie potencjału nieruchomości. Polecam!
Bogdan W.

Aranżacja i nadzór nad remontem oraz wykończeniem jednego dużego mieszkania oraz aranżacja i nadzór nad remontem drugiego mniejszego mieszkania na potrzeby wynajmu obejmującym między innymi całkowitą przebudowę łazienki. Nie mam zacięcia złotej rączki i potrzebowaliśmy kogoś kto zajmie się kompleksowo całością bez konieczności angażowania nas w szczegóły. Chodziło zarówno o samą koncepcję poszczególnych prac, projekt, wybór wykonawcy oraz nadzór nad nim, jak również przedstawienie i zrealizowanie budżetu. Przyznam, że każdy z elementów z osobna nas przerażał o całości nie wspominając. Monika i Marcin dali radę zrobić coś wyjątkowego tzn. oszczędzić nam kłopotów i stresu poza ściśle konieczną dawką ;). Zaprojektowali, zaplanowali, przeprowadzili i rozliczyli. Znaczy zamienili nasze obawy na fajnie zrobione mieszkania. Czasem musieli nas przekonać ale przyznam, że sugestie zawsze celne i od pewnego momentu przyjmowałem rekomendacje bez początkowego rozkminiania. Znam siebie i wiem, że to sukces. Dlatego polecam, bo to ludzie z pomysłami ale słuchający klientów. I w budżecie.
Tomasz i Małgorzata

Anna O.
Pełny profesjonalizm, wychodzenie naprzeciwko potrzeb klientów, dostosowanie projektu i materiałów do portfela klienta. Przyjazna atmosfera. W pełni polecam.
Anna O.

Zlecony projekt aranżacji niewielkiego mieszkania został wykonany szybko i profesjonalnie. Uwzględniono moje sugestie i preferencje, ale także zaproponowano własne ciekawe, funkcjonalne rozwiązania, co na tak małej powierzchni ma ogromne znaczenie. Nie zapomniano również o estetyce wnętrz. Poleciłam już firmę znajomym i jeśli będzie okazja na pewno skorzystam ponownie z jej usług.
Agata Z.

 

Koncepcja Wnętrz to przyjazny i ekonomiczny sposób aranżacji przestrzeni. Ten bardzo efektywny tak dla Klienta, jak i projektanta sposób projektowania opracowaliśmy na bazie nowatorskiej w skali światowej metody „design thinking” i „service design” stosowanej przy projektowaniu usług i rozwiązywaniu problemów.

Z wnętrzami pracujemy już od ponad 16 lat, a metodę „design thinking” prekursorsko wprowadzamy do naszego projektowania od początku roku 2014.

projekt SMART! to nasz autorski pomysł, który już wielu naszym klientom pomógł mieszkać w  wymarzonym wnętrzu  za rozsądną cenę i przy naszym aktywnym wsparciu merytorycznym w trakcie realizacji. Bo właśnie praktyczność naszych projektów stanowi ich największą wartość.

Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, stolarzami i dostawcami.

Z naszymi projektami wiesz co osiągniesz i w jakim budżecie zrealizujesz swoje wnętrze.

 

Zapraszamy do współpracy!

o nas podpisy