O NAS

Wizjonerski sposób patrzenia na przestrzeń, profesjonalizm i maksymalne wykorzystanie potencjału nieruchomości. Polecam!
Bogdan W.

Aranżacja i nadzór nad remontem oraz wykończeniem jednego dużego mieszkania oraz aranżacja i nadzór nad remontem drugiego mniejszego mieszkania na potrzeby wynajmu obejmującym między innymi całkowitą przebudowę łazienki. Nie mam zacięcia złotej rączki i potrzebowaliśmy kogoś kto zajmie się kompleksowo całością bez konieczności angażowania nas w szczegóły. Chodziło zarówno o samą koncepcję poszczególnych prac, projekt, wybór wykonawcy oraz nadzór nad nim, jak również przedstawienie i zrealizowanie budżetu. Przyznam, że każdy z elementów z osobna nas przerażał o całości nie wspominając. Monika i Marcin dali radę zrobić coś wyjątkowego tzn. oszczędzić nam kłopotów i stresu poza ściśle konieczną dawką ;). Zaprojektowali, zaplanowali, przeprowadzili i rozliczyli. Znaczy zamienili nasze obawy na fajnie zrobione mieszkania. Czasem musieli nas przekonać ale przyznam, że sugestie zawsze celne i od pewnego momentu przyjmowałem rekomendacje bez początkowego rozkminiania. Znam siebie i wiem, że to sukces. Dlatego polecam, bo to ludzie z pomysłami ale słuchający klientów. I w budżecie.
Tomasz i Małgorzata

Anna O.
Pełny profesjonalizm, wychodzenie naprzeciwko potrzeb klientów, dostosowanie projektu i materiałów do portfela klienta. Przyjazna atmosfera. W pełni polecam.
Anna O.

Zlecony projekt aranżacji niewielkiego mieszkania został wykonany szybko i profesjonalnie. Uwzględniono moje sugestie i preferencje, ale także zaproponowano własne ciekawe, funkcjonalne rozwiązania, co na tak małej powierzchni ma ogromne znaczenie. Nie zapomniano również o estetyce wnętrz. Poleciłam już firmę znajomym i jeśli będzie okazja na pewno skorzystam ponownie z jej usług.
Agata Z.

Koncepcja Wnętrz to projektowanie z myślą o przyszłej realizacji.  

Z naszymi projektami wiesz co osiągniesz i w jakim budżecie zrealizujesz zamierzenia. Dbamy o fukcjonalność, poprawność kompozycji, kolorystykę, odpowiedni dobór materiałów na równi z wykonalnością naszych projektów, tak pod kątem technicznym, jak i ekonomicznym. 

Łączymy własne doświadczenie, pomysły i wyobraźnię z Państwa  wizją i oczekiwaniami. Przedstawione potrzeby adaptujemy do projektowanej przestrzeni. 

Nasi projektanci od pierwszego spotkania biorą pod uwagę estetykę i funkcjonalność na równi z zaplanowanym przez Państwa budżetem.

Nasze projekty wyposażają Państwa w niezbędną do komunikacji z wykonawcami wiedzę. Pomagają spokojniej przejść przez remont i prace wykończeniowe. Po zakończeniu prac projektowych jesteśmy dostępni dla naszych klientów telefonicznie i mailowo w czasie zakupów i realizacji lub realizujemy zakupy i koordynujemy prace remontowe w Państwa imieniu.

Każde wnętrze jest inne. Dostarcza innych wyzwań. Proponujemy elastyczne modele współpracy, dostosowane do potrzeb i wymagań.

Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami, stolarzami i dostawcami.

Nasze specjalności:

*projektowanie wnętrz pod konkretny budżet,

*mieszkania na sprzedaż i wynajem,

*wnętrza „pod klucz”,

*realizacja wnętrz w formule „projektuj i buduj”, gdzie proces projektowania i budowy odbywa się praktycznie w tym samym czasie,

*metamorfozy wnętrz, kiedy jest potrzebna zmiana bez remontu

*projektowanie wnętrz pod kątem przyszłej sprzadaży

Zapraszamy do współpracy!

#architektwnetrz #architektwnetrzwarszawa #projektantwnetrz #mieszkaniedeweloperskie #remonty #remont #mieszkaniepodklucz #mieszkaniewarszawa