ZMIANY DEWELOPERSKIE

KONTAKT   

MIESZKANIE NA MIARĘ

Kupowanie mieszkania od dewelopera niesie ze sobą wiele pytań zaraz po zrobieniu rezerwacji.

Mamy wtedy chwilę zastanowienia czy rzeczywiście podejmujemy dobrą decyzję? Czy układ przestrzenny i funkcjonalny jest dla nas odpowiedni? Czy możemy coś zmienić w ustawieniu ścian? … jedne pokoje połączyć, drugie podzielić, zamienić łazienkę z kuchnią, … te i inne pytania spędzają sen z powiek.

Deweloper oczywiście służy pomocą w przeanalizowaniu zmian i jego wiedza o budynku jest niezwykle ważna. Od dewelopera możemy uzyskać mnóstwo informacji o możliwych adaptacjach i ile z tych adaptacji można otrzymać w cenie mieszkania.

Niemniej zadaniem dewelopera jest SPRZEDAĆ.

Zadaniem projektanta jest OBIEKTYWNIE spojrzeć na plan mieszkania i opowiedzieć o zauważonych WADACH i ZALETACH. Przeanalizować możliwości zaadaptowania mieszkania pod indywidualne potrzeby i przygotować pakiet rysunków, które można przedstawić deweloperowi, załączyć do umowy kupna, pokazać wykonawcy realizującemu prace adaptacyjne.

Oferta zmian deweloperskich obejmuje :

  • spotkanie online lub spotkanie osobiste podczas którego rozmawiamy o zamierzeniach i potrzebach inwestorów
  • mailem przesyłamy podsumowanie możliwości zmian dla Klienta (wariantowo)
  • udostępniamy mailem pakiet rysunków do wybranego wariantu zmian
  • wprowadzamy zmiany wymagane przez dewelopera

UWAGA. Projekt zmian deweloperskich stanowi integralną część przyszłego projektu aranżacji wnętrz. W istocie jest niezbędną bazą do wykonania koncepcji i rysunków wykonawczych i wizualizacji.

Wykonując projekt zmian deweloperskich :

  • oszczędzamy na kosztach prac wykończeniowych po odebraniu mieszkania (zmiany wykonuje deweloper w ramach trwającej budowy),
  • zmiany przeanalizowane razem z projektantem są przemyślane pod kątem przyszłej funkcjonalności i aranżacji, co pozwala zoptymalizować koszty realizacji,
  • koszty projektu wnętrz rozkładamy w czasie (projekt zmian deweloperskich to tak naprawdę projekt funkcjonalno-przestrzenny, który w późniejszych etapach zostanie uzupełniony o koncepcję i rysunki szczegółowe)